Facebook Pixel

Карантин в Україні: МОЗ виступив за посилення

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

У зв’язку зі щоденними антирекордами кількості захворілих на COVID-19 (минулої доби 921 випадок) у деяких областях України відновлять правила жорсткого карантину. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє пресслужба міністерства.

«Звичайно, ми на це реагуватимемо. Сьогодні ми ініціюватимемо максимально жорсткий контроль за дотриманням карантину. Ми вважаємо, що в умовах адаптивного карантину в окремих регіонах повинні запроваджуватися жорсткі обмеження. Треба скликати регіональні комісії та приймати рішення. Ми не можемо допустити постійного зростання кількості хворих».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Степанов також зазначив, що контроль за дотриманням карантину потрібно посилити, а тих, хто його не дотримується, притягувати до відповідальності. За цим слідкуватимуть Нацполіція та Держпродспоживслужба.

Контекст. Кабмін 20 травня ухвалив рішення про введення так званого адаптивного карантину в Україні, що означає послаблення або посилення карантинних заходів у кожному регіоні окремо, залежно від ситуації з COVID-19.

Telegram Logo

Декілька днів тому адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 липня.

Коментарі

Всі новини