Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Нові правила карантину: що ухвалив Кабмін

Кабінет міністрів під час чергового засідання ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину до 31 липня. Крім того, буде змінено час початку роботи на різних підприємствах, щоб уникнути скупчення людей у години пік.

The Page стало відомо, які саме зміни ухвалив уряд.

Робочий день під час карантину в центральних і місцевих органах держвлади та на інших підприємствах державної форми власності розпочинатиметься в період з 8:00 до 10:00, проте в Мінекономрозвитку повідомили, що їм потрібен день на доопрацювання цього питання разом з МОЗ. Водночас Кабмін рекомендував місцевій владі змінити рух транспорту відповідно до нових змін.

Крім того, уряд вирішив збільшити кількість показників, необхідних для посилення протиепідемічних заходів. Відтепер показник завантаженості ліжок у лікарнях регіону не має перевищувати 50%, середня кількість проведених тестувань повинна становити не менш як 24 на 100 тис. населення, коефіцієнт виявлення COVID-19 — не більш як 11%. Щодо показника динаміки зростання випадків інфікування, то він не має перевищувати вісім випадків на 100 тис. населення.

Також забороняється перебувати в громадських будівлях і транспорті без захисних масок і респіраторів, крім того, буде обмежено кількість пасажирів у транспорті. Це стосується й кількості відвідувачів навчальних закладів і складання іспитів — групами не більш як 10 осіб.

Рішення про посилення карантину прийматиметься за поданням головного санітарного лікаря регіону. Серед таких обмежень можуть бути заборона на пасажирські перевезення громадським транспортом, проведення спортивних змагань, роботу закладів освіти тощо.

Контекст. Станом на 14 червня до послаблення карантину не готові Київ і десять областей. Скрізь перевищено показник інцидентності.

Кабмін 20 травня ухвалив рішення про введення так званого адаптивного карантину в Україні, що означає послаблення або посилення карантинних заходів у кожному регіоні окремо, залежно від ситуації з COVID-19.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉