Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Шмигаль оголосив другу хвилю епідемії COVID-19 в Україні

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на позачерговому засіданні уряду в п'ятницю, що в Україні зафіксовано початок другої хвилі поширення інфекційного захворювання COVID-19.

«Дуже багато людей перестали дотримуватися карантинних правил, вирішили, що коронавірус зник і шансів захворіти більше немає. І ми отримали результат — сьогодні майже тисяча хворих, підтверджених тестуванням», — сказав Денис Шмигаль, відкриваючи засідання уряду.

За його словами, ця статистика свідчить про початок нової хвилі захворювання і єдиний спосіб її перемогти полягає в дотриманні соціальної дистанції, дезінфекції та масочному режимі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він також підкреслив, що інфекція і хвороба, що нею викликається не чиясь зловтішна вигадка, а цілком реальна загроза, яка ходить поруч з кожним із нас.

«Це складна хвороба з важкими наслідками і досить високим рівнем летальності», — додав глава уряду.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Станом на 18 червня в Україні підтвердили 921 новий випадок COVID-19 і 586 одужань. Всього на цю дату 34 984 хворих і 16 033 видужали.

Міністерство охорони здоров'я відновило правила жорсткого карантину у деяких областях України через зростання кількості хворих COVID-19.

Раніше повідомлялося, що епідеміологічна ситуація з розповсюдженням інфекції COVID-19 в Україні досягла «плато» — стану, коли показники інфікування не знижуються і не ростуть.

Коментарі

Всі новини