Епідемія COVID-19 в Україні вийшла на плато — Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що епідеміологічна ситуація з розповсюдженням інфекції COVID-19 в Україні досягла «плато» — стану, коли показники інфікування ще не знижуються, але вже й не зростають.

«Ми дійсно знаходимося на плато розвитку епідемії в Україні. Маємо один з кращих трендів контролю епідемії не тільки в Європі, але й у світі», — повідомив глава МВС у себе в Facebook.

На його думку, високий результат був досягнутий за рахунок своєчасних жорстких карантинних обмежень та свідомого й відповідального їх виконання.

Telegram Logo

Ризики є ще досить високими, тому всім громадянам потрібно бути дуже уважними й обережними. Свої дії потрібно прогнозувати з урахуванням усіх норм безпеки, максимально дотримуючись антиепідеміологічних рекомендацій.

«Аби наші зусилля й принесені жертви не були марними, аби ми не зірвалися у вторинний спалах захворюваності», — зазначив Арсен Аваков.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Кабінет міністрів схвалив послаблення обмежень в Україні з 11 травня, але продовжив карантин до 22 травня. Буде відкрито магазини, які торгують електронікою, текстильними виробами й господарськими товарами.

Згідно з моделюванням аналітиків Національної академії наук України і даними МОЗ, пік захворюваності припаде на період з 3 по 8 травня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини