Коронавірус в Україні: антирекорд хворих і регіони у зоні ризику

Максим Степанов. Фото: УНІАН

Максим Степанов. Фото: УНІАН

За оперативними даними МОЗ станом на 5 серпня, в Україні зафіксовано 32 175 активних хворих на COVID-19. За останню добу зафіксовано новий антирекорд — 1271 випадок захворювання на коронавірус.

Про це повідомила пресслужба МОЗ.

Найбільшу кількість активних хворих на 100 тис. населення зареєстровано у Львівській — 292, Закарпатській — 244,4 та Івано-Франківській — 232 областях.

Telegram Logo

На стаціонарному лікуванні перебувають 4935 осіб, із них 136 осіб під'єдано до апарату ШВЛ. Загалом госпіталізації потребували 19 008 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 554 пацієнти.

Водночас Тернопільська область уже четвертий день поспіль відповідає усім критеріям МОЗ для перебування у «зеленій» зоні. Варто зазначити, що з 3 серпня частину області було віднесено до «помаранчевої» зони, частину до «жовтої», а місто Тернопіль взагалі до «червоної».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Це означає, що її може бути переведено в «зелену» зону за підсумками засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбудеться 7 серпня, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу.

За його словами, Рівненська область уже шість днів перевищує показники, передбачені адаптивним карантином, а Харківська область уже дев'ять днів показує зависокі результати щодо кількості хворих.

Водночас Вінницька область не перевищує показників, встановлених МОЗ.

Степанов також зазначив, що у Харківській області зі 146 захворілих на COVID-19 за останню добу 133 особи — жителі Харкова.

Контекст. Кабмін 20 травня ухвалив рішення про введення так званого адаптивного карантину в Україні, що означає послаблення або посилення карантинних заходів у кожному регіоні окремо з огляду на ситуацію з COVID-19. Пізніше адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 липня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини