Facebook Pixel

Кабмін зафіксував ціну на 90% електроенергії «Енергоатому». Андрій Герус попередив про знищення конкуренції

Кабінет міністрів зобов’язав держпідприємство «Енергоатом» продавати 90% своєї електроенергії, після того, як запрацює ринок електроенергии, за фіксованою ціною. Про це повідомив представник президента в Кабміні Андрій Герус, передає УНІАН.

За його словами, таке рішення уряду нівелює конкуренцію в новому ринку електроенергії.

Герус також додав, що з огляду на те, що в країні імпорту немає, а «Енергоатом» буде регулюватися, то нерегулюваною залишиться одна компанія, яка буде працювати у вільному ринку.

Telegram Logo

У травні на The Page виходив великий матерiал про боротьбу Ігоря Коломойського та Ріната Ахметова. Головне питання, яке вони намагаються вирішити, – чи запрацює в Україні з 1 липня ринок електроенергії. Ціна цього питання – десятки мільярдів гривень.

10 червня у суперечку між прихильниками і противниками старту ринку електроенергії з 1 липня вирішив втрутитися Володимир Зеленський. Так вийшло, що він виступив за рішення, яке вигідне підприємцю Ігорю Коломойському і невигідне державному «Енергоатому», а також ДТЕК Ріната Ахметова. Президент запропонував відкласти запуск енергоринку на рік для того, щоб запобігти стрімкому зростанню тарифів та кризовим явищам на ринку електроенергії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини