Facebook Pixel

Кабмін призначив главу відновленого Міністерства екології

Кабінет міністрів України призначив Ірину Ставчук першим заступником глави Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів і за сумісництвом – в. о. міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України від 29.09.2019 № 870-р, Ірина Ставчук зараз є заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України.

На сайті Мінекоенерго повідомляється, що Ірина Ставчук народилася у 1981 році в Києві. Закінчила з відзнакою теплоенергетичний факультет Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг».

Telegram Logo

Другу вищу освіту здобула у Міжнародному інституті промислової та екологічної економіки (Лунд, Швеція) за спеціальністю «Екологічний менеджмент і політика».

З 2006 по 2017 рр. працювала в Національному екологічному центрі України та координувала роботу в галузі розробки та впровадження кліматоохоронної політики в Україні, брала участь у міжнародних переговорах ООН щодо зміни клімату. З 2008 по 2019 рр. — координатор Climate Action Network у регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

Засновниця та у 2011-2013 рр. голова громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва».

Була у 2015-2019 рр. спостерігачем від громадськості в раді директорів Фонду Чистих Технологій Світового Банку. У 2017-2019 рр. — виконавчий директор Центру екологічних ініціатив «Екодія».

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування вирішив, що в існуючій версії Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища доцільно розділити на два самостійних міністерства.

Кабмін постановив створити окреме Міністерство захисту навколишнього середовища 27 травня. Міністерство захисту навколишнього середовища було вирішено утворити шляхом виділення його з Мінекоенерго, а не розподілу.

Перший уряд Володимира Зеленського на чолі з Олексієм Гончаруком ухвалив рішення об'єднати ряд міністерств, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища зокрема. Відповідно до урядової концепції, це повинно стимулювати сталий розвиток енергетики та поєднати роботу з природними ресурсами.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини