Переділ в Кабміні: Мінекоенерго розділять, а Мінагро повернуть

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Міністерство енергетики та захисту довкілля буде розділене на два профільні міністерства. Крім того, існує вірогідність, що з Мінекономрозвитку буде виділено окремо установу, яка займатиметься питаннями аграрної галузі.

Загалом питання щодо розділення Мінекоенерго зараз на порядку денному, адже об'єднання міністерств не дало очікуваного ефекту. Також буде створено й посаду міністра екології — про це в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Екологією, на думку прем'єра, має займатися професійний еколог, а не міністр енергетики.

Telegram Logo

Крім того, в Україні може знову з'явитися окреме міністерство, яке займатиметься аграрними питаннями. Водночас існує необхідність посилення промислового блоку. Наразі в уряді ще не вирішили, чи варто вводити посаду віцепрем'єра, який опікуватиметься цим питанням, чи створити окреме Міністерство промисловості та державного оборонного замовлення.

Контекст. У серпні минулого року Верховна Рада підтримала призначення членів нового Кабміну. Цим рішенням було призначено міністра енергетики та захисту довкілля, який об'єднав міністерства екології та енергетики.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак 14 травня Комітет ВР з питань екологічної політики та природокористування ухвалив рішення щодо доцільності розділення Міністерства енергетики та захисту довкілля на дві профільні установи.

У вересні 2019 року Кабінет міністрів офіційно приєднав Міністерство аграрної політики та продовольства до Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини