Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українські аграрії зможуть не повертати державі кошти за знищені рф елеватори та худобу

Кабмін дозволив аграріям не повертати гроші за знищені рф елеватори та худобу. Фото: landlord.ua

Кабмін дозволив аграріям не повертати гроші за знищені рф елеватори та худобу. Фото: landlord.ua

Українські аграрії зможуть не повертати державі кошти, що були отримані за програмами підтримки тваринництва та будівництва елеваторів, якщо вказані активи були знищені у ході розв’язаної рф війни проти України. Це передбачає постанова Кабінету міністрів №960, оприлюднена на урядовому порталі.

Рішення Кабміну передбачає надання дозволу підприємствам та сільськогосподарським товаровиробникам не повертати бюджетні кошти, які вони отримали від держави у якості допомоги, за біологічні активи та зерносховища, знищені внаслідок воєнних дій.

Перелік визначених Кабміном випадків:

  • зменшення поголів’я закуплених племінних тварин, кіз, овець чи прирощеного поголів’я корів власного відтворення, за які було отримано бюджетні кошти;
  • вибуття зі стада окремих тварин, за які було отримано бюджетні кошти, з причин набуття хвороби, що унеможливлює отримання від неї основного виду продукції;
  • неможливість використання за цільовим призначенням об’єктів зберігання та переробки зерна, вартість якого була частково відшкодована, у зв’язку зі втратою, знищенням або пошкодженням такого об’єкта.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також документ вимагає наявності у аграріїв документів з обліку довгострокових та поточних біологічних активів у сільгосппідприємствах, або складений в установленому порядку документ про обстеження об’єкта, пошкодженого рф.

Контекст. В Україні запустили спеціальну платформу для аграріїв, на якій розміщуватимуть програми допомоги фермерам.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини