Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

За сприяння ЄС: в Україні запустили онлайн-платформу для підтримки фермерів

В Україні запустили онлайн платформу для підтримки фермерів. Фото: superagronom.com

В Україні запустили онлайн платформу для підтримки фермерів. Фото: superagronom.com

В Україні запустили спеціальну платформу для аграріїв, на якій розміщуватимуть програми допомоги фермерам. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Найближчим часом на онлайн-платформі під назвою Державний аграрний реєстр з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

Реєстр запустили за сприяння Євросоюзу. Так само за сприяння ЄС у ДАР з’являтимуться й програми підтримки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Що таке ДАР

Quote«ДАР (dar.gov.ua) – це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Платформа працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які є в усіх країнах-членах ЄС. Агровиробники, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів», — повідомили в міністерстві.
Quote«Ми закликаємо всіх міжнародних партнерів доєднатися до платформи ДАР, щоб підтримати агровиробників України у швидкий, прозорий і безпечний спосіб», — зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Зі свого боку керівник відділу співробітництва Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне підкреслив, що запуск реєстру має низку переваг, зокрема, зручність, прозорість, швидкість і підзвітність у сфері адміністрування підтримки для сільгоспвиробників.

Хто та як може зареєструватися в ДАР

Доєднатися до реєстру мають змогу виробники сільськогосподарської продукції незалежно від розміру, організаційно-правової форми чи напрямів діяльності. Після реєстрації в реєстрі автоматично з'явиться вся ключова інформація про виробника.

Для подання заявки на участь у програмі підтримки сільгоспвиробник, що відповідає вимогам програми, має заповнити спеціальну онлайн-форму, а за необхідності надати скан-копії документів і підписати заявку своїм кваліфікованим електронним підписом. Стежити за процесом опрацювання можна буде в персональному електронному кабінеті в ДАР у режимі реального часу.

Також в електронному кабінеті можна буде перевірити дані про свою діяльність, земельні ділянки, тварин тощо.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини