Facebook Pixel

Кабмін збільшить рівень депозитів і декларованого майна для оформлення субсидії — Лазебна

Марина Лазебна. Фото: УНІАН

Марина Лазебна. Фото: УНІАН

Кабінет міністрів має намір збільшити ліміт суми депозитів, які не враховуватимуться при призначенні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП), з 56 до 100 тис. грн.

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу «Україна 24», передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«З'явилося три нових критерії — була одна машина, стало дві (які не враховуватимуться при призначенні житлової субсидії. — The Page), було одне житлове приміщення, стало два, і третій — депозит... зараз 56 тис. грн, а ми піднімемо до 100 тис. грн. Це точно», — сказала міністр.

Telegram Logo

У той же час міністр зазначила, що після верифікації кількість субсидіантов усе одно скоротиться. За її словами, може бути відмовлено близько 3% домогосподарств, але за іншими критеріями, не пов'язаними з наявністю депозитів.

Контекст. На початку травня Кабмін посилив правила щодо оформлення субсидій на ЖКП. Претендентів на отримання субсидії для оплати ЖКП зобов'язали подавати разом із заявкою декларацію про доходи та витрати.

Кабмін також розширив перелік джерел доходів, які враховуються для розрахунку середньомісячного сукупного доходу. Зокрема, тепер доходи від розміщення депозитів та дивіденди від цінних паперів враховуються, коли призначають субсидії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини