Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Субсидії в Україні уріжуть ще більше: новий критерій — дорогі покупки

Хто втратить субсидії в Україні у 2021 році. Фото: Нацбанк

Хто втратить субсидії в Україні у 2021 році. Фото: Нацбанк

Українців позбавлятимуть субсидій на житлово-комунальні послуги в разі покупки на суму від 50 тис. грн.

Як заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі телеканалу «Україна 24», також запроваджують нововведення, які посилять контроль за призначенням житлових субсидій.

Quote«Ситуація з верифікацією показує, що люди, які оформляють субсидію, в окремих випадках після цього роблять внески до статутного капіталу певних підприємств на суму понад 50 тис. грн. Тобто сплачувати за комунальні послуги коштів бракує, а здійснювати відповідні статутні внески — будь ласка. Крім того, є ситуації, коли людина, яка оформляє субсидію, потім іде й купує валюту більш як на мільйон гривень або купує 2-3 автомобілі», — пояснив він.

За словами Музиченка, щоразу перед забезпеченням субсидією тих, хто її потребує, проводиться перевірка, однак держава стикається з обмеженнями в доступі, наприклад до банківської таємниці. Покупки на суму від 50 тис. грн проходять через банківські установи, тому для врегулювання цього питання потрібна допомога Міністерства фінансів, яке має доступ до таких даних.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше Кабінет міністрів ухвалив проєкт постанови, яка має ускладнити отримання житлових субсидій для частини населення.

Коментарі

Всі новини