Facebook Pixel

Ізраїль відкрив кордони для іноземних туристів

Ізраїль із 9 січня відкриває кордони для вакцинованих іноземних туристів. Про це повідомляє Reuters.

У Міністерстві охорони здоров’я країни заявили, що іноземних мандрівників зі 199 «помаранчевих» країн впустять, якщо вони зможуть довести, що вони вакциновані або одужали від COVID-19.

З країн, які потраплять до «червоного» переліку, в’їзд буде дозволено лише за умови отримання спеціального дозволу. Зокрема, у «червоному» списку опинилися США, Велика Британія, ОАЕ, Танзанія, Мексика, Швейцарія, Туреччина та інші.

Україна ж потрапила до «помаранчевого» списку. Це означає, що вакциновані українці можуть в’їхати до Ізраїлю. Для цього потрібно мати сертифікат про вакцинацію, здати тест до та після прибуття до Ізраїлю, а також заповнити спеціальну онлайн-анкету.

Контекст. Нагадаємо, що 9 листопада посли країн — членів Європейського Союзу вилучили Україну та Сингапур із переліку безпечних для подорожей країн, однак кожна держава окремо буде ухвалювати, чи забороняти українцям вʼїзд. Майже всі країни — члени ЄС залишили можливість в’їзду з туристичною метою для вакцинованих українців. Повністю заборонили в’їзд туристам поки що лише Болгарія та Мальта.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉