Facebook Pixel

Івано-Франківськ задихається від коронавірусних хворих — Віктор Ляшко поспішає на допомогу

Ковідні лікарні Івано-Франківщини вже заповнені на 73%, кількість хворих перевищує столичні показники. До області терміново вирушає головний державний санітарний лікар — заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

У деяких населених пунктах Прикарпаття показник заповнюваності ліжок у лікарнях для COVID-пацієнтів перевищує 90%, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час селекторної наради з президентом України, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Він також додав, що через стрімке поширення інфекції в цьому регіоні ввечері очікується засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС (комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій). Очевидно, на ній буде присутній і головний санлікар Віктор Ляшко.

Telegram Logo

«Треба ретельно розібратися із ситуацією, оскільки через сніг доправлення пацієнтів «швидкими» до інших областей, де є вільні місця, особливо ускладнено. Треба розглянути варіант розгортання додаткових ліжок в області. Пам'ятайте: передусім важливе життя пацієнтів», — сказав щодо цього президент України Володимир Зеленський.

Водночас прем'єр-міністр повідомив, що загалом по країні ситуація з поширенням коронавірусу стабілізується. Зберігається тенденція до зниження кількості активних хворих, летальних випадків, госпіталізованих пацієнтів і зайнятих ліжок у COVID-лікарнях.

Коментарі

Всі новини