Facebook Pixel
IT

Ілон Маск відкликав позов проти OpenAI за стартап на $86 млрд з Microsoft

Ілон Маск вирішив відмовитись від позову проти засновника ChatGPT – компанії OpenAI та її гендиректора Сема Альтмана. До цього Маск звинуватив компанію у тому, що стартап у $86 млрд з Microsoft порушив угоду про великий прорив у штучному інтелекті. Про це пише Financial Times.

Що відомо про позов Ілона Маска проти OpenAI

У березні 2024-го Ілон Маск звернувся до суду з позовом на стартап у $86 млрд, що стоїть за чат-ботом ChatGPT. Маск стверджував, що багатомільйонна співпраця OpenAI з Microsoft порушила угоду про великий прорив у штучному інтелекті.

За його словами, OpenAI працює над «запатентованою технологією для максимізації прибутку для буквально найбільшої компанії в світі». OpenAI заперечив усі звинувачення, назвавши їх «непослідовними» та «несерйозними».

11 червня 2024-го Ілон Маск добровільно відмовився від позовів проти OpenAI про порушення контракту, проте причину відмови не назвав.

Із Семом Альтманом, засновником та гендиректором OpenAI, Ілон Маск мав тривалі суперечки. У 2015 році Маск пожертвував $44 млн на заснування компанії досліджень штучного інтелекту. Проте у 2018-му від покинув раду директорів OpenAI після розбіжностей з Альтманом щодо напряму досліджень.

Нагадаємо, у травні 2024-го OpenAI підписала угоду, яка надає їй доступ до контенту деяких найбільших видань новин, що належать медіаконгломерату News Corp (The Wall Street Journal, MarketWatch, The Times та інших).

Подякувати 🎉