Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ігор Коломойський радить оголосити дефолт

Ігор Коломойський у інтерв’ю The Financial Times заявив, що Володимир Зеленський має відмовитися від співпраці з МВФ або оголосити дефолт. Слова олігарха викликали занепокоєння на Заході, але Зеленський обіцяє вчасно сплатити борг в розмірі $3,9 млрд. 

Коломойський вважає, що Україна має слідувати тому ж шляху, яким пішла Греція у 2015 році. «На мою думку, ми маємо вчинити з нашими кредиторами так, як це зробила Греція.Це приклад для України» — каже олігарх. Зовнішні борг України складає 60% від ВВП. При цьому пікова сума виплат припадає на наступний рік. Тому, на думку, Коломойського Україні немає причин боятися, якщо дефолт таки настане. 

«Скільки разів Аргентина оголошувала дефолт? Вони змогли реструктуризуватися. Все добре», — наводить приклад бізнесмен. 

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Окрім того, Коломойський вважає, що США та ЄС мають повністю списати борг з України за її страждання у війні проти Росії. «Це ваша гра, ваша політика. Ви не дбаєте про Україну, натомість хочете завдати шкоди Росії» — каже підприємець. 

У ході інтерв’ю Коломойський заперечив твердження про свої тісні бізнес-зв’язки з новообраним Президентом України. «Він не є моїм діловим партнером чи моїм колишнім співробітником. Він керує і володіє акціями фірми, яка має довгостроковий контракт з моїм підприємством», — додав олігарх.

Підписуйтесь на нас в Google News!

При цьому зазначив, що давав Зеленському певні поради під час телефонних розмов. Але категорично заперечує фінансування передвиборчої компанії. 

Стосовно Приватбанку Коломойський висловив своє прагнення повернути свої $2 млрд, а також аби суд визнав націоналізацію незаконною. 

Про призначення персонального адвоката Коломойського Андрія Богдана головою Адміністрації Президента олігарх говорить, що той є «висококваліфікованим адвокатом». 

Також додав, що його як бізнесмена завжди асоціюватимуть із нинішнім українським Президентом. І будь-які дії Зеленського позначаться на Коломойському. 

Коментарі

Всі новини