Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський проти олігархів: хто може очолити нову «партію регіонів» Ахметова

Хто може очолити нову партію Ахметова. Фото: Рінат Ахметов / УНІАН

Хто може очолити нову партію Ахметова. Фото: Рінат Ахметов / УНІАН

Нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що олігарх Рінат Ахметов збирається створити власну політичну партію. Головою нової політсили може стати один із бізнесменів, яких пов'язують із олігархом.

Так, у створенні партії Ахметова можуть брати участь позафракційний нардеп та бізнесмен Вадим Новинський чи ексрегіонал Борис Колесніков, йдеться у матеріалі «Радіо Свобода».

Новинський поки що не прокоментував ситуацію, а Колесніков підтвердив, що працює над створенням партії, однак він робить це, за його словами, самотужки.

Загалом, Ахметов — олігарх, який завжди знаходить спільну мову з владою, ба більше, його вплив та досвід спонукають владу шукати в ньому союзника, пояснює політтехнолог Сергій Гайдай.

Сам бізнесмен зауважує, що коло його інтересів наразі обмежується виключно бізнесом, благодійністю та футболом.

Однак згідно з розслідуванням програми «Наші гроші», в інтересах олігарха можуть діяти близько 30 народних депутатів із так званої «групи Павлюка». А у розслідуваннях Bihus-info та БізнесЦензора йдется про низку членів «Батьківщини» та позафракційних депутатів. Такої думки дотримуються представники «Слуги народу». Водночас інші депутати заперечують будь-який вплив олігарха на них, заперечує й сам Ахметов.

Quote«Я стверджую: я ні на кого не впливаю. Кожен депутат Верховної Ради сам ухвалює свої рішення й сам несе за них відповідальність. Перед собою і своїми виборцями», – наголосив Ахметов.

Якою може бути нова партія Ахметова

За інформацією «Української правди», нова партія може бути чимось на кшталт «Партії регіонів 2.0», куди можуть увійти молоді люди, які раніше не займалися політикою, але мають трудовий і кар'єрний стаж на підприємствах Ахметова-Новинського.

Однак, на думку політтехнолога Сергія Гайдая, скоріш досвід «Партії регіонів» братимуть не за основу, а як приклад того, що точно робити не потрібно.

Водночас основною цільовою аудиторією така політсила може бачити на лише виборців ОПЗЖ, а й виборців, які розчарувалися у президенті Володимирі Зеленському.

Основною причиною ймовірного створення партії Ахметовим може бути новий президентський законопроєкт Зеленського, який має на меті введення санкцій проти олігархів.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини