Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українські захисники вибили росіян із 44 населених пунктів на Херсонщині

Херсон новини: ЗСУ прогнали окупантів з 44 міст і сіл області. Фото: Генштаб ЗСУ

Херсон новини: ЗСУ прогнали окупантів з 44 міст і сіл області. Фото: Генштаб ЗСУ

Українським воїнам вдалося вибити російських окупантів із 44 міст, селищ і сіл Херсонської області, однак усі вони й далі потерпають від потужних обстрілів. Загалом на Херсонщині нараховується майже 698 населених пунктів.

Quote«Ці населені пункти дуже сильно страждають, бо окупанти постійно їх обстрілюють, там великі руйнування. Руйнуються інфраструктура, житлові будинки, дитячі садочки, школи. «Руський мір» знищує нашу країну і наших людей», — заявив виконувач обов’язків начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

На брифінгу в «Медіацентрі Україна» він також наголосив на величезних збитках, яких завдають окупанти аграрній галузі Херсонщини.

Quote«Частину сільськогосподарських підприємств розграбовано та знищено. Частину врожаю теж просто знищено, адже дуже багато пожеж було на полях. Окупанти просто обкрадають Херсонщину і наших аграріїв нахабно й відверто. Вони вже вважають врожай на Херсонщині своїм і просто колоною машин вивозять його до Криму», — підкреслив він.

Контекст. Нагадаємо: днями стало відомо про наказ президента Володимира Зеленського звільнити від російських окупантів тимчасово захоплені ними українські землі на півдні країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини