Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський дав наказ звільнити від окупантів південь України. У Держдумі рф відреагували

ЗСУ отримало наказ деокупувати південь України. Фото: Генштаб ЗСУ

ЗСУ отримало наказ деокупувати південь України. Фото: Генштаб ЗСУ

Очільник Міноборони Олексій Резніков заявив про наказ президента Володимира Зеленського звільнити від російських окупантів тимчасово захоплені ними українські землі на півдні країни. Для реалізації поставленої мети наша держава нині збирає «мільйонні бойові сили», розповів міністр в інтерв’ю The Times.

Quote«Україна збирає мільйонні бойові сили, оснащені західною зброєю, щоби відвоювати свою південну територію в росії… Президент доручив найвищому військовому керівництву розробити плани. Після цього Генштаб говорить, що для досягнення цієї мети нам потрібно, а, б, в… Це моя робота. Я пишу листи колегам у країнах-партнерах, генерали пояснюють, чому нам потрібні такі види озброєння, а згодом ми отримуємо політичні рішення», — зазначив Резніков.

Він додав, що приморські райони мають надважливе значення для економіки України.

Слідом за Резніковим наказ про деокупацію південних територій України від загарбників підтвердив і очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ситуація така, що була команда президента звільнити південь, що не може не тішити. Чим далі, тим більше горітиме в Херсоні складів БК і ворожих командних пунктів», — сказав він.

На росії відреагували на заяву очільника українського Міноборони. Так, депутат Держдуми рф від кримського регіону Михайло Шеремет заявив, що наказ українського глави держави є «політичною агонією».

Quote«Зеленський і його злочинна кліка програють на усіх фронтах, але й далі штовхають Україну до неминучого краху. Жодних шансів із захоплення звільнених нашою армією територій у них немає. Подібні накази — політична агонія режиму Зеленського, що триватиме зовсім недовго. Ці загальні заяви не мають нічого спільного з реальністю, бо в них не залишилося ані сил, ані можливостей, ані коштів, ані бойового духу», — сказав Шеремет.

Він додав, що й західна зброя, яку партнери регулярно постачають в Україну, не допоможе.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Постачання зброї не зможуть переламати ситуацію. Зеленському вже зараз час задуматися про своє майбутнє. Путівку до Сибіру йому вже забезпечено. У нас знайдеться для нього та Резнікова велика дворучна пилка, щоб своєю працею вони спокутували зраду українського народу та всього російського світу», — наголосив депутат.

Контекст. Нагадаємо: упродовж останніх кількох тижнів українська влада наполегливо закликає жителів півдня України евакуюватися, а тим, хто такої змоги не має, готувати для себе укриття із запасами.

Коментарі

Всі новини