Facebook Pixel

Group DF Фірташа спростовує обвинувачення Служби безпеки та БЕБ

Group DF Фірташа спростовує обвинувачення Служби безпеки та БЕБ

Group DF Фірташа спростовує обвинувачення Служби безпеки та БЕБ

Group DF категорично спростовує всі звинувачення, висунуті СБУ та БЕБ проти бізнесів, топменеджерів і акціонера Групи Дмитра Фірташа. Про це йдеться в офіційній заяві компанії. Серія обшуків на підприємствах Групи, кримінальні справи, підозри та безпідставні звинувачення, про які повідомили в СБУ, не мають під собою юридичного підґрунтя та є частиною корупційного тиску на бізнес Групи.

Quote«Ми вважаємо, що країна, яка сьогодні бореться за європейські цінності на передовій, не може допустити того, щоб скотитися в епоху більшовицького воєнного комунізму та займатися незаконною експропріацією бізнесу. Група заявляє про безпідставність і неспроможність висунутих звинувачень, оприлюднених сьогодні в матеріалах СБУ. Адвокати Групи та акціонера відстоюватимуть інтереси бізнесів, персоналу та акціонера в українських і міжнародних судах та доведуть свою правоту», — йдеться в повідомленні.

У заяві також зазначається, що за період війни бізнеси Group DF зазнали значних втрат, як і багато інших великих бізнесів в Україні. За словами представників, попри вимушені зупинення, перебої в роботі, втрату активів і фізичне руйнування підприємств Група допомагала й далі допомагає державі: за період повномасштабної війни пряма допомога українцям, містам і ЗСУ перевищила 826,4 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉