Google вдарив по Uber та Lyft безкоштовним Wi-Fi у безпілотних таксі

Фото: Flickr

Фото: Flickr

Waymo, як і дочірня Alphabet компанія Google, тестує безкоштовний Wi-Fi у своєму роботаксі – безпілотних мінівенах, що перевозять пасажирів у столиці штату Арізона, Феніксі. З квітня компанія запустила безкоштовну потокову трансляцію музики через Google Play Music.

Таким чином компанія сподівається отримати прибуток у збитковій сфері безпілотних таксі, передає Reuters.

Проект, що отримав назву Waymo One, дає можливість компанії не витрачати кошти на зарплати водіям. Разом з тим, трансляція музики та відео дозволить отримувати прибуток від реклами.

Telegram Logo

Waymo сподівається переконати потенційних клієнтів у тому, що використання їхніх автомобілів менш стресове. Крім того, у мінівенах встановили дитячі крісла для пасажирів з дітьми.

Аналітики з Wall Street оцінили вартість Waymo у $100 млрд, вважаючи, що безпілотні таксі будуть прибутковими.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Uber та Lyft, які також працюють над своїми безпілотними автомобілями, відмовилися від коментарів. Автомобільна компанія Aptiv теж пропонує послуги своїх роботаксі, однак не має тих переваг, які є у Waymo.

Контекст

Мінівени компанії Waymo Chrysler Pacifica курсують у Феніксі на території площею 160 кв. км. Понад 1000 користувачів взяли участь у тестуванні автомобілів.

Випробувати переваги Wi-Fi зможе лише невелика група людей, якій заборонено розголошувати свої враження.

Проте невідомо, чи стане безкоштовний інтернет реальною спокусою для клієнтів, які мають доступ до мережі на своїх смартфонах.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини