Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Google купить виробника фітнес-аксесуарів Fitbit за $2 мільярди

Фото: сайт Fitbit

Фото: сайт Fitbit

Корпорація Google вирішила купити виробника споживчої електроніки і портативних пристроїв для фітнесу та здоров'я Fitbit. Про це повідомили в пресслужбі Google.

Компанія заплатить $7,4 за акцію Fitbit, а вся угода обійдеться Google у $2,1 млрд.

У корпорації зазначили, що ця покупка допоможе їй зміцнитися на ринку розумних годинників. А віцепрезидент Google Рік Остерло заявив, що це придбання допоможе компанії інвестувати в Wear OS (операційну систему для переносних пристроїв) і запустити на ринок портативні пристрої, розроблені корпорацією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми дуже чекаємо, коли зможемо привнести кращі компоненти, програмне забезпечення і штучний інтелект у портативні пристрої, щоб допомогти ще більшій кількості людей по всьому світу», — зазначив він.

Генеральний директор Fitbit Джеймс Парк вважає, що Google — це ідеальний партнер для просування місії компанії. Про це повідомили в пресслужбі виробника фітнес-трекерів.


Компанію Fitbit заснували у 2007 році. У 2015 році вона вийшла на біржу. Станом на 2017 рік компанія була третьою на світовому ринку електроніки, яка носиться, за обсягами продажів. Її частка становила 13,3%. Fitbit поступилася лише Apple з часткою 15% і Xiaomi з 13,6%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини

Акциз залежності

партнерський матеріал