Google купить виробника фітнес-аксесуарів Fitbit за $2 мільярди

Фото: сайт Fitbit

Фото: сайт Fitbit

Корпорація Google вирішила купити виробника споживчої електроніки і портативних пристроїв для фітнесу та здоров'я Fitbit. Про це повідомили в пресслужбі Google.

Компанія заплатить $7,4 за акцію Fitbit, а вся угода обійдеться Google у $2,1 млрд.

У корпорації зазначили, що ця покупка допоможе їй зміцнитися на ринку розумних годинників. А віцепрезидент Google Рік Остерло заявив, що це придбання допоможе компанії інвестувати в Wear OS (операційну систему для переносних пристроїв) і запустити на ринок портативні пристрої, розроблені корпорацією.

Quote«Ми дуже чекаємо, коли зможемо привнести кращі компоненти, програмне забезпечення і штучний інтелект у портативні пристрої, щоб допомогти ще більшій кількості людей по всьому світу», — зазначив він.

Генеральний директор Fitbit Джеймс Парк вважає, що Google — це ідеальний партнер для просування місії компанії. Про це повідомили в пресслужбі виробника фітнес-трекерів.


Компанію Fitbit заснували у 2007 році. У 2015 році вона вийшла на біржу. Станом на 2017 рік компанія була третьою на світовому ринку електроніки, яка носиться, за обсягами продажів. Її частка становила 13,3%. Fitbit поступилася лише Apple з часткою 15% і Xiaomi з 13,6%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Статки мільярдера Потаніна за день зменшилися на $1,5 млрд через аварію на ТЕЦ у Норильську (РФ)

Статки одного з основних власників комбінату «Норнікель» Володимира Потаніна за день, 4 червня, зменшилася на $1,5 млрд через аварію у Норильську на ТЕЦ, що належить компанії. Таку оцінку наводить Forbes Real-Time.

Прокурор пропонував «кришу» банку і попався на $100 тис. – ДБР

Правоохоронці затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур Києва під час отримання $100 тис., які він вимагав за розв'язання питання про закриття кримінального провадження, повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

«Укрзалізниця» запустила перші поїзди в напрямку заходу України

У перші рейси після карантину 4 червня вирушили такі поїзди далекого прямування: