Facebook Pixel

Глобальний ринок рослинного м'яса зріс майже до $21 млрд і не зупиняється

Фото: Beyond Meat

Фото: Beyond Meat

Світова індустрія рослинного замінника м'яса в 2020 році досягла обсягу в $20,7 млрд. Такі дані дослідницької компанії Euromonitor International призводить телеканал CNBC.

Експерти очікують, що ринок продовжить зростати і до 2024 року досягне $23,2 млрд.

За даними Google Trends, число пошукових запитів за словами "plant-based meat" ( «м'ясо рослинного походження») різко зросло на початку 2019 року — за кілька місяців до IPO компанії Beyond Meat, одного з найбільших виробників такого м'яса.

Telegram Logo
bezymyannyy.png

У травні компанія провела первинне розміщення акцій на NASDAQ, залучила $240 млн і отримала оцінку в $1,5 млрд. Зараз ринкова капіталізація Beyond Meat становить $8,5 млрд.

bezymyannyy1.png

Попит на замінники м'яса зріс і буде продовжувати зростати. Це зростання стимулюється проблемами, починаючи від благополуччя тварин і закінчуючи продовольчою безпекою і пандемією COVID-19.

«У цю епоху потрясінь і нестабільності створення виробничо-збутового ланцюжка з низьким рівнем ризику означає зосередження уваги на наявні можливості, і перехід до виробництва м'яса на рослинній основі не має ніяких ознак уповільнення», — сказала Елейн Сіу, керуючий директор The Good Food.

Але перешкоди для зростаючого ринку залишаються, це:

  • культурні бар'єри;
  • заперечення з боку традиційної м'ясної промисловості;
  • споживча довіра — якщо у будь-якої з компаній, що виробляють м'ясо на рослинній основі, станеться аварія або проблеми з рецептурою, які приведуть до масового відкликання продукції, це може відвернути всіх клієнтів від рослинного м'яса.

Додатково. На український ринок випустили рослинне м'ясо у вигляді фаршу. Це зробила українська компанія Eat Me At

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини