Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Газпром» заявив про абсолютний рекорд постачання газу до Китаю

«Газпром» заявив про рекордне постачання газу до Китаю.

«Газпром» заявив про рекордне постачання газу до Китаю.

Компанія «Газпром» заявила про абсолютний добовий рекорд постачання газу до Китаю за контрактом із китайським енергетичним гігантом CNPC. За інформацією «Газпрому», рекорд було зафіксовано 18 січня.

«Зростає експорт газу до Китаю газопроводом «Сила Сибіру». Обсяг постачань за першу половину січня в півтора раза вищий за аналогічний показник минулого року», — повідомляє «Газпром».

Російська енергокомпанія постачає трубопровідний газ до Китаю трубопровідною системою «Сила Сибіру».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перша ділянка «Сили Сибіру» від Чаяндинського родовища в Якутії до Благовєщенська на кордоні з Китаєм була запущена наприкінці 2019 року. Довжина цієї ділянки — близько 2200 кілометрів.

Друга ділянка пролягає від Ковиктинського родовища до Чаяндинського майже на 800 кілометрів. Її планується ввести в експлуатацію на початку 2023 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У міру реалізації проєкту «Сила Сибіру» та згідно з умовами контракту між «Газпромом» і CNPC планується поступове щорічне нарощування обсягу постачань до виходу на проєктну потужність 38 млрд кубометрів до 2025 року. Обговорюється збільшення постачання в перспективі до 44 млрд кубометрів газу на рік.

Коментарі

Всі новини