Facebook Pixel

Фонд гарантування звинуватив банк Конкорд та агентство УНН в організації медіаатаки

Фонд гарантування вкладів звернувся до редакції інформаційного агентства УНН у зв’язку з тим, що агентство УНН та банк «Конкорд» проводять проти нього медіаатаку.

Quote«Події, що розгортаються упродовж кількох місяців навколо банків, які виводяться з ринку рішенням НБУ через систематичні порушення законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, що були отримані злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдженню зброї масового знищення та ваша участь у цих подіях змушують нас звернутись до вас публічно», – йдеться у повідомленні.

Фонд гарантування вкладів заявив, що агентство УНН стало інструментом у руках акціонерів банку «Конкорд», які намагаються завадити співпраці Фонду з податковою службою, оскільки це може призвести до перерахування коштів до державного бюджету, тоді як акціонери сподіваються забрати кошти банку собі.

Quote«Для них це питання величезних статків; для вас – ризик втрати репутації ЗМІ, яка напрацьовується роками», – йдеться у зверненні.

Зазначається, що за 7 місяців з серпня 2023 року, що збігається з початком виведення з ринку банку «Конкорд», відбулася низка подій:

  • Фонд отримав близько 50 запитів від редакції УНН стосовно виведення з ринку банку «Конкорд». Часто — по 2-3 запити за один день, іноді до 5, що схоже на переслідування;
  • у кількох ЗМІ вийшло близько 150 негативних матеріалів, спрямованих проти Фонду гарантування вкладів, першоджерелом яких був УНН;
  • майже усі публікації випереджають подання запиту за темою, або виходять майже синхронно з наданням запиту, що свідчить про формальне дотримання норм подання та розгляду запитів на інформацію;
  • практично усі публікації УНН стосовно діяльності Фонду містили «маніпуляції, перекручену та відверто неправдиву інформацію».
Quote«У зв’язку з цим закликаємо вас припинити атаки на Фонд гарантування вкладів та переслідування його працівників, повернутись до дотримання журналістських стандартів, зберегти репутацію медіа, що має високий рівень дотримання журналістських стандартів та достойне довіри своєї аудиторії», йдеться у зверненні Фонду до УНН.

Раніше The Page повідомляв, що Нацбанк відкликав банківської ліцензію у АТ «АКБ «Конкорд» та почав процедуру його ліквідації з 1 серпня 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉