Facebook Pixel

З 21 серпня Фонд гарантування роздає виплати вкладникам та кредиторам банку «Конкорд»: як отримати

Фонд гарантування вкладів з наступного тижня розпочне видачу коштів вкладникам та кредиторам збанкрутілого банку «Конкорд». Їх можна отримати у в одному із 12 банків-агентів Фонду.

Про це пише прес-служба Фонду.

Загальна сума гарантованого відшкодування вкладникам АТ «АКБ «Конкорд», призначена до виплат, становить 639 млн грн. Завдяки дії норми про повне відшкодування за вкладами на період воєнного стану та трьох місяців після його завершення, кожен вкладник отримає від Фонду кошти у повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на кінець дня 1 серпня, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Паралельно триває процес формування реєстру акцептованих вимог кредиторів, який буде сформовано та затверджено до 04 вересня 2023 року. Також проводиться інвентаризація активів та формування ліквідаційної маси АТ «АКБ «Конкорд». Протягом місяця після затвердження реєстру кредиторів, Банком розпочнеться задоволення вимог кредиторів, які надіслали заяви з реквізитами для перерахування коштів. Порядок надання заяв оприлюднено на сайті Фонду.

Як отримати компенсацію вкладникам та кредиторам банку «Конкорд»

Для отримання коштів вкладнику необхідно звернутися до відділення банку-агента і пред’явити паспорт та ідентифікаційний номер. Списки банків-агентів Фонду тут.

У разі наявності спірних питань щодо отримання відшкодування за вкладом у неплатоспроможному банку вкладникам необхідно письмово звертатись до Фонду.

Також можна отримати кошти через Дію. Для цього необхідно:

  • подати заяву про відшкодування коштів у «Дії»;
  • перевірити, яку суму йому мають виплатити;
  • вибрати наявний або відкрити новий рахунок «єПідтримка» в одному з банків-агентів Фонду для зарахування коштів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉