Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Через росіян у Фінляндії припинили обслуговувати картки китайської UnionPay

Фінляндія відмовилась від UnionPay – в чому причина. Фото: Flickr

Фінляндія відмовилась від UnionPay – в чому причина. Фото: Flickr

Фінляндія вирішила відмовитися від обслуговування карток китайської платіжної системи UnionPay. Причина — у росіянах, які вигрібають усю готівку з банкоматів, повідомляє прокремлівське видання «РІА Новості».

Єдиною мережею, що співпрацювала у Фінляндії з UnionPay, до сьогодні була Nokas CMS – власниця банкоматів Nosto. Ще тиждень тому компанія скаржилася на росіян, які буквально спустошували банкомати поблизу прикордонних переходів на південному-сході Фінляндії. За словами регіонального менеджера банкоматів Nosto Рісто Лепо, обсяги знятих громадянами рф коштів свідчать про те, що це навряд чи були туристи, які зібралися на шопінг.

Quote«Останніми тижнями росіяни спустошували банкомати на східному кордоні Фінляндії, особливо в південно-східній частині країни, за лічені години. Ми просто не встигали за таким поповненням готівки», — додав він.

Загалом у Фінляндії нараховується понад 500 банкоматів Nosto. Китайська UnionPay дає змогу росіянам користуватися їхніми банківськими послугами під час поїздок за межі рф.

Контекст. На тлі напливу російських «туристів» після оголошення у рф мобілізації фінський уряд із 30 вересня закрив в'їзд для громадян рф із туристичними візами, включно із шенгенськими. Обмеження діятиме до «особливого розпорядження».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини