Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дванадцята спроба продати ТРЦ «Магелан», ресторан «Щекавиця» та земля: які лоти підготував ФГВФО

ТРЦ «Магелан». Фото: ФГВФО

ТРЦ «Магелан». Фото: ФГВФО

Цього тижня в системі Prozorro.Продажі відбудуться аукціони з продажу активів семи банків, які ліквідуються Фондом гарантування вкладів (ФГВФО). Про це повідомляє пресслужба відомства.

Що виставлено на продаж у Prozorro.Продажі

  • Місця в підземному паркінгу в центрі Києва

6 березня 2023 року відбудеться продаж лота G22N022114: місця в підземному паркінгу в центрі столиці за адресою: вул. Тургенєвська, 52/58.

Початкова ціна лота – 3,7 млн грн.

Інформація про аукціон за цим посиланням.

  • Земельні ділянки під Києвом

Окремими лотами на відкриті аукціони виставлено 13 земельних ділянок у с. Михайлівка-Рубежівка, що розташовані на відстані менш як 40 км від центру Києва. Цільове призначення землі – ведення особистого селянського господарства.

6 ділянок площею від 5,5 га до 8,9 га торгуватимуться 6 березня 2023 року. Посилання на аукціони – тут.

І ще 7 ділянок площею від 8,1 до 10,4 га продаватимуть на аукціонах 7 березня. Посилання на торги – тут.

  • ТРЦ «Магелан»

9 березня 2023 року відбудеться вже 12 спроба знайти нового власника для активів, включених до складу лоту G18N022067, зокрема ТРЦ «Магелан», у столиці.

Стартова ціна лота, у який, крім ТРЦ, входять права вимоги за договорами про відкриття кредитних ліній і майновий комплекс у с. Крупець Хмельницької області, – 878,8 млн грн.

Посилання на аукціон – тут.

  • Ресторан «Щекавиця» на київському Подолі

9 березня 2023 року на повторних торгах буде виставлено лот G22N022147: приміщення ресторану «Щекавиця» загальною площею 884,7 кв.м, що розташоване в серці київського Подолу. Разом із будівлею ресторану до складу лоту входить також понад 3 тис. одиниць основних засобів: столи, стільці, тарілки тощо.

Початкова ціна – 54,7 млн грн.

Посилання на аукціон – тут.

  • Приватний ліцей у Деснянському районі столиці

9 березня 2023 року відбудеться аукціон із продажу лота G22N022150: нежитлової будівлі з добудовою під приватну загальноосвітню школу загальною площею понад 9 тис. кв. м у Києві за адресою: вул. Миколи Закревського, 42. Також у складі лота основні засоби та корпоративні права (пайовий внесок у нефінансову установу) приватної організації.

Стартова ціна – 123,1 млн грн.

Деталі аукціону – тут.

Обов`язковою умовою продажу є включення до договорів купівлі-продажу зобов’язання покупця використовувати нерухоме та рухоме майно за призначенням, пов’язаним із наданням освітніх послуг.

  • Торгово-офісний центр у Львові

10 березня 2023 року відбудеться аукціон із продажу приміщення торгово-офісного центру у Львові за адресою: вул. Литвиненка, 3. Загальна площа об’єкта – понад 1,9 тис. кв. м. Початкова ціна – 38,2 млн грн.

Посилання на аукціон – тут.

Контекст. Кошти, отримані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків, які ліквідуються. Нагадаємо: продаж активів банків, що ліквідуються, відбувається на електронних онлайн-аукціонах системи Prozorro.Продажі. Участь в аукціонах можуть брати всі охочі, крім громадян рф і осіб, пов’язаних із країною-агресором, а також крім позичальників і поручителів за кредитними договорами, виставленими на продаж.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини