Facebook Pixel

Фонд держмайна с другої спроби продав Ганнопільський спиртзавод: хто новий власник

Фонд державного майна с другої спроби реалізував Ганнопільський спиртзавод в Хмельницькій області. У підсумку Фонд виручив за цей об’єкт 57,7 тис. грн.

Про це повідомляє сайт «Prozorro.Продажі».

З 2011 року підприємство не працює й перебуває в занедбаному стані. На початок 2023-го підприємство мало понад 15 млн грн кредиторської заборгованості. Зокрема, заборгованість за податками становила 8,8 млн грн, за пенсійними внесками майже 1,5 млн грн, а також заборгованість з виплати заробітної плати в сумі 587 тис. грн.

Підприємство складається із 48 об'єктів нерухомого майна, розташованих на земельній ділянці загальною площею 16 га. Основні з них — це головний корпус площею 1,3 тис. кв. м, цех розливу горілчаних виробів і очисне відділення площею 1,4 тис. кв. м, конюшня площею 529 кв. м, солодовня площею 1,1 тис. кв. м, склад зерна площею 1,2 тис. кв. м та інші.

Раніше Фонд держмайна продавав спиртзавод за 2,6 млн грн, однак покупець так і не вніс кошти за покупку.

Хто новий власник Ганнопільського спиртзаводу

Переможцем виявився столичний ТОВ «Антіс- Інвест». За даними Youcontrol, фірма зареєстрована 10 років тому у Києві. Основный вид діяльності – ремонт і технічне обслуговування електричного устаткування. Керівником є Євген Ільїн.

Нагадаємо, що Фонд державного майна продав за 200 млн грн Ізмаїльський винзавод.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉