Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Epic Games влаштувала розпродаж і роздає безплатно ігри всім, крім росіян

Epic Games влаштувала розпродаж травень 2022. Фото: twitter.com/EpicGames

Epic Games влаштувала розпродаж травень 2022. Фото: twitter.com/EpicGames

Американська ігрова компанія Epic Games (розробник і видавець Fortnite, Gears of War і Unreal Tournament) влаштувала глобальний розпродаж у власному Epic Games Store. Акція триватиме майже місяць. Кожного тижня одну з ігор-блокбастерів студії роздаватимуть в Epic Games Store безплатно. Про це повідомляє SPEKA.

Скористатися пропозиціями зможуть не всі. Через те що більшість видавців зупинили роботу в росії, найцікавіші пропозиції для користувачів із рф недоступні.

Розпродаж комп'ютерних ігор в Epic Games Store триватиме з 19 травня до 16 червня. Користувачі можуть придбати понад 1,6 тис. ігор зі знижками до 75%. Крім того, кожного тижня компанія відкриватиме одну з ігор-блокбастерів для безоплатного завантаження. У перший тиждень роздають гру Borderlands 3 – популярний лутер-шутер від компанії 2K Games. Зазвичай для українських користувачів гра коштує 849 грн, але зараз її можна завантажити безплатно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Компанія 2K Games офіційно пішла з російського ринку, тож місцеві користувачі не зможуть скористатися пропозицією. На російських ігрових ресурсах пишуть, що блок із безплатними іграми в них не відображається, тож наступні три роздачі вони теж пропустять. Але придбати деякі ігри зі знижками все-таки зможуть.

Контекст. На початку березня 2022 року Epic Games оголосила, що «припиняє комерційні відносини з Росією в іграх компанії у відповідь на вторгнення рф в Україну». Водночас Epic Games заявила, що не блокуватиме доступ росіянам до своїх ігор, щоб не зачиняти вікно для діалогу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

20 березня компанія оголосила, що спрямує весь дохід від нового сезону Fortnite на допомогу українцям. 5 квітня компанія відзвітувала, що зібрала $144 млн, ставши найбільшим гуманітарним донором України з-поміж комерційних організацій.

Коментарі

Всі новини