Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розробник гри Fortnite подав до суду на Apple та Google: у чому суть конфлікту

Розробник гри Fortnite подав до суду на Apple і Google. Фото: pixabay

Розробник гри Fortnite подав до суду на Apple і Google. Фото: pixabay

Компанія Epic Games, яка створила одну з найпопулярніших онлайн-ігор Fortnite, подала до суду на Apple та Google. Причина – блокування гри у магазинах застосунків цих компаній. Однак розробник сам порушив правила Apple та Google.

Про це повідомила газета The New York Times.

Політикою Apple передбачається, що розробники змушені платити комісію у розмірі 30% продажів. Epic Games дозволила користувачам мобільної версії Fortnite платити за гру безпосередньо їй, а не через Apple чи Google. Таке рішення призвело до того, що Apple видалила гру з App Store.

Протягом години після блокування гри Epic подала до суду на Apple та розвернула суспільну кампанію проти компанії. Адже, на думку розробника, заборона на оплату застосунків не через App Store — це використання монопольного становища на ринку.

Пізніше Google також видалила застосунок Fortnite зі свого магазину через порушення політики компанії. Розробник також подав позов на Google.

Однак протистояння розробника з Apple більш гостре, адже на гаджети з Android гру можна завантажити не тільки через Google Play. Водночас на iPhone Fortnite можна завантажити лише через App Store.

Це значить, що розробник не зможе оновлювати гру. Apple час від часу оновлює програмне забезпечення iPhone, тож гра застаріє.

Контекст. Нещодавно месенджер Telegram подав антимонопольну скаргу регулятору ЄС на магазин застосунків App Store. Причиною стала неможливість завантаження застосунку не тільки через App Store.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини