Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ощадбанк знизив тарифи на еквайринг для бізнесу

Еквайринг: Ощадбанк знизив тарифи. Фото: naipo.de/Unsplash

Еквайринг: Ощадбанк знизив тарифи. Фото: naipo.de/Unsplash

Державний Ощадбанк з 1 лютого знизить тариф за надання послуг еквайрингу до 1,8%. Зміна тарифу на еквайрингове обслуговування для чинних клієнтів відбудеться автоматично. Про це повідомляється на сайті банку.

Quote«Підтримка українського бізнесу з боку Ощадбанку є комплексною. Ми пропонуємо підключення POS-терміналів із програмним РРО від провідних розробників на ринку. Додано сервіс фіскалізації до застосунку ОщадPAY. Зниження тарифу на еквайринг – черговий крок. Ми зацікавлені в подальшому розвитку безготівкових платежів в Україні», – зазначив Антон Тютюн, член правління банку.

Тариф на підключення еквайрингу з використанням застосунку ОщадPAY, який одночасно є й терміналом, і касовим апаратом у смартфоні, становить 1,7% суми операції без додаткових комісій за умови зарахування платежів на рахунок у банку.

Еквайрингова комісія — плата торговців банкам за опрацювання платежів і обслуговування встановлених POS-терміналів. Комісія інтерчейндж є однією зі складників еквайрингової комісії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Ощадбанк посідає друге місце на ринку еквайрингу. Його еквайрингова мережа становить понад 80 тис. POS-терміналів, а кількість партнерів – понад 29,5 тис.

Контекст. Навесні 2021 року українська бізнес-спільнота сперечалася щодо ідеї законодавчого регулювання розміру банківських комісій у структурі безготівкових платежів. Так, українські ритейлери виступали за те, щоб додати до закону норму про обмеження комісії за еквайринг, аргументуючи це позитивним ефектом для споживачів і бізнесу. Водночас банки були проти, дотримуючись іншої позиції. З-поміж аргументів — введення для споживачів плати за випуск і обслуговування карток, відмова від кешбеку та інших послуг, які банки компенсували коштом комісії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Пізніше Національний банк підписав меморандум із міжнародними платіжними системами Visa і Mastercard про поступове зниження комісії інтерчейндж.

У червні Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроєкт № 4364 «Про платіжні послуги» без поправки щодо обмеження розміру комісії інтерчейндж, або еквайрингової комісії, оскільки вона не набрала потрібної кількості голосів.

Коментарі

Всі новини