Facebook Pixel

Замість терміналів QR-код. Monobank запустив послугу еквайрингу

Співзасновник онлайн-банку monobank Олег Гороховський оголосив про старт запуску послуги еквайрингу. У своєму дописі на Facebook він вказав, що банк уже відкрив попередні замовлення для бізнесу на віртуальні термінали. Тариф на послугу становитиме 1,8%.

Quote«Обов'язково візьміть про запас, і ось чому: жодних залізяк — оплата наведенням на QR і потім, як у залізяки; QR можна ліпити на касу, на кожен товар, в онлайн, в офлайн; майже відразу після релізу там з'явиться сервіс «buy now pay later», схожий на всім відому Klarna — це коли ніяких кредитів, а просто розділив куплене на чотири платежі та пішов або просто оплатив на 30-й день; він, імовірніше за все, дешевше, ніж те, що у вас є тепер. Тариф 1,8% і жодних орендних платежів та заміни рулонів із чеками», — написав Гороховський.

На сайті онлайн-банку вказано, що передзамовлення оформили вже майже 2,5 тис. продавців.

Контекст. Запровадження нової послуги сприятиме розширенню позиції monobank на b2b-ринку. Раніше цього місяця monobank оголосив про купівлю сервісу для роботи з відгуками відвідувачів Expirenza та анонсував появу нових сервісів та функцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉