Facebook Pixel

Ощадбанк і Visa запустили в Україні безконтактну оплату з карти на смартфон: як це працює

Ощадбанк запропонував сервіс прийому безконтактних платежів у смартфонах без додаткового обладнання — «ОщадPAY». Сервіс розроблено на базі технології Visa Tap to Phone, яка дає можливість перетворити смартфон з Android і NFC-модулем на POS-термінал.

Незалежно від обслуговуючого банку підприємець може підключити цей сервіс і значно розширити мережу прийому безконтактних платежів, збільшити клієнтську базу та мінімізувати вартість підключення послуг еквайрингу.

Встановлений на смартфоні «ОщадPAY» забезпечує прийом безконтактних платежів картками та NFC-пристроями: смартфонами, смарт-годинниками, NFC-кільцями та ін.

«Під час карантину переваги безготівкових платежів стали ще більш очевидними. «ОщадPAY» перетворює смартфон на POS-термінал. Не потрібно платити за оренду терміналу та встановлювати додаткове обладнання. Це практичне й ефективне рішення, особливо для малого бізнесу. Його можна використовувати на ярмарках, виставках, фестивалях, у доставці замовлень кур'єрськими службами або в таксі», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Як це працює:

  1. Торговець вводить суму угоди в «ОщадPAY».
  2. Клієнт прикладає картку або гаджет для оплати.
  3. Оплату проведено.
  4. За необхідності електронний чек відправляється на пошту клієнта або SMS-повідомленням.

Отримати більше інформації та зареєструватися в «ОщадPAY» можна за посиланням.

Додатково. Національний банк видав Ощадбанку кредит рефінансування обсягом у 1,2 млрд грн під 6% річних строком до 90 днів.

У скандал навколо голосування за главу Ощадбанку втрутилася поліція. Вона відкрила справу про розсилку SMS з пропозицією проголосувати за директора департаменту Укргазбанку Геннадія Хелемського. Повідомлення відправили трьом членам наглядової ради Ощадбанку перед голосуванням за кандидатуру голови правління.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉