Дубінського виключили з фракції «Слуга народу»

Олександр Дубінський/скриншот YouTube

Олександр Дубінський/скриншот YouTube

Депутати фракції «Слуга народу» ухвалили рішення виключити зі своїх лав нардепа Олександра Дубінського.

За виключення Дубінського віддали свої голоси 198 членів фракції, 29 були проти, 19 — не голосували, повідомляє телеграм-канал «Гончаренко».

Голосування пройшло без обговорення та надання слова самому Олександру Дубінському. Глава фракції Давид Арахамія просто зачитав інформацію, більшість підтримала.

Telegram Logo

Сам Дубінський назвав своє вигнання «маніпулятивною історією» та звернув увагу на те, що не було надано ні підписних листів, ні інших результатів голосування.

«Українська правда» передає реакцію самого Дубінського на те, що відбувається:

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Це не те що голосування, це чистий фарс... Ви розумієте, що фракцією пройдені всі «червоні лінії», ми побачили справжні обличчя політичних акторів і в Офісі президента, і в українському парламенті. Ми чудово розуміємо, що це — маніпулятивний результат, який був необхідний конкретним людям для отримання конкретних дивідендів, саме політичних, і для розв'язання своїх власних проблем».

Контекст. Адміністрація Джозефа Байдена ввела санкції проти нардепа Дубінського, звинувативши його у втручанні у вибори президента США.

Президент України Володимир Зеленський просив Дубінського вийти з фракції «Слуга народу», але той відмовився. У фракції «Слуга народу» почали збирати підписи за виключення Дубінського 29 січня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини