Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ДТЕК законтрактувала додатково чотири балкери з вугіллям із Колумбії

ДТЕК законтрактувала додатково чотири балкери з вугіллям. Фото: dtek.com

ДТЕК законтрактувала додатково чотири балкери з вугіллям. Фото: dtek.com

Енергетична компанія Ріната Ахметова ДТЕК домовилася про додатковий імпорт вугілля обсягом чотири балкери класу «Панамакс» для поповнення складів ТЕС.

«Очікується, що нові постачання вугілля зі США походженням із Колумбії прибудуть до України впродовж лютого — березня», — повідомляє ДТЕК.

У компанії уточнили, що наразі загальну кількість постачань морем збільшено до 13 суден, а обсяг імпортного вугілля сягнув 858 тис. тонн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Це додатковий запас міцності, особливо в розпал опалювального сезону та морозів, коли різко збільшується споживання електрики й теплова генерація несе додаткове навантаження», — пояснив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв.

Водночас він наголосив, що імпорт вугілля є тимчасовим заходом. «Він дає змогу покрити його дефіцит через максимальне навантаження на наші ТЕС. Однак у наших пріоритетах залишається власний видобуток», — сказав Салєєв.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Станом натепер ДТЕК привезла до України морем дев'ять партій імпортного вугілля. Перший балкер із вугіллям, законтрактований компанією для потреб державних ТЕС «Центренерго», прибув в Україну 20 листопада. Інші призначено для потреб ТЕС «ДТЕК Енерго». Це дало змогу збільшити запаси вугілля на ТЕС компанії до 548 тис. тонн.

У вересні – грудні 2021 року ДТЕК імпортувала 880 тис. тонн вугілля. Наразі обсяги вже законтрактованого компанією імпортного палива значно перевищили 1,3 млн тонн.

Торік видобуток на шахтах «ДТЕК Енерго» склав майже 17 млн тонн вугілля. За попередніми даними, за аналогічний період на ТЕС компанії було спалено 14,5 млн тонн палива, з якого 84% — вугілля власного видобутку.

Коментарі

Всі новини