Facebook Pixel

АМКУ дозволив Dragon Capital придбати мінеральні води ТМ «Трускавецька»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив інвестиційній компанії Dragon Capital Investments Limited опосередковано придбати контроль над низкою компаній із розливу та реалізації мінеральних природних вод під ТМ «Трускавецька».

Пресслужба АМКУ повідомляє, що продавцем у рамках запланованої концентрації є IDS — українська група компаній, частина міжнародної групи, один із найбільших гравців на ринку мінеральних і питних вод.

В АМКУ зазначають, що Dragon Capital не володіє активами в такому бізнесі. Отже, учасники концентрації здійснюють діяльність на різних (несуміжних) товарних ринках.

Telegram Logo

Тому АМКУ дійшов висновку, що заявлена концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках. Як наслідок, було надано відповідний дозвіл.

У портфелі продавця залишається бізнес із видобутку та реалізації мінеральних природних і питних вод під ТМ «Моршинська», «Миргородська», «BORJOMI», «AQUA LIFE» і «HEMP WATER».

Dragon Capital — найбільша інвестиційна компанія в Україні. Надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Здійснює брокерські операції з акціями й борговими паперами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами. Компанію засновано у 2000 році в Києві. У 2007 — 2017 роках міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs — один із найбільших світових банків.

Коментарі

Всі новини