Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Звільнення Абромавичусом президента «Антонова» несе ризики розчленування підприємства — Згурець

Зміна керівництва держпідприємства «Антонов» та інші претензії «Укроборонпрому» до свого структурного підрозділу вказують на бажання зробити позицію поступливішою та створюють ризики для «розчленування майнового комплексу» авіагіганта.

«Зауваження, які там висувалися (з боку «Укроборонпрому». — Ред.), насправді були значною мірою знівельовані всіма пунктами в доповіді з боку ДП «Антонов». І зараз підприємство сподівається на розгляд цього питання парламентським комітетом, але ми бачимо зараз, що кадрове рішення зробить, як очікує «Укроборонпром», позицію ДП «Антонов» поступливішою до низки ініціатив керівництва концерну», — заявив у коментарі агентству «Укрінформ» експерт.

За його словами, позиція керівництва «Укроборонпрому» є «не зовсім зрозумілою», адже колектив «Антонова» неодноразово підкреслював, що «Укроборонпром» намагається втручатися в діяльність підприємства, що створює ризики для «розчленування майнового комплексу».

Згурець звернув увагу, що зараз це питання може вийти на рівень Мінекономіки або РНБО, щоб визначити умови порятунку авіаційної галузі.

Нагадаємо: гендиректор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус 9 червня звільнив президента підприємства «Антонов» Олександра Донця. Тимчасовим виконувачем обов'язків керівника підприємства призначено віцепрезидента з проєктування Олександра Лося.

Звільнення пройшло за результатами перевірки роботи «Антонова». За інформацією «Укроборонпрому», було виявлено численні факти, що свідчать про неефективне управління державним підприємством; нецільове використання об'єктів державної власності; зловживання та порушення з боку керівництва.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини