Facebook Pixel

В Україні створять державну авіакомпанію

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський ініціює створення в Україні державного авіаперевізника. Планується, що флот авіакомпанії укомплектують літаками, які виробляє держпідприємство «Антонов».

Про це глава держави заявив у фільмі під назвою «Рік президентства Зеленського», який транслює телеканал «Україна 24».

Президент також зазначив, що «Антонов» — це велике підприємство, яке може забезпечити багато робочих місць. Проте за останні кілька років компанія не збудувала жодного літака.

Telegram Logo

«Я не розумію, чому на внутрішніх рейсах не літають українські літаки. Де ті, які виробляє «Антонов»? Ми домовилися з підприємством, що зараз розробляємо програму і зробимо це. Ми повинні створити державну авіакомпанію. Це моя мрія — створити держперевізника на рівні Turkish Airlines або «Сінгапурських Авіаліній». Держава готова виділити на це гроші».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Зеленський також додав, що створення національного авіаперевізника допоможе забезпечити «Антонов» замовленнями і створить додаткові робочі місця.

Контекст. Раніше літак Ан-225 «Мрія» у рамках боротьби з пандемією COVID-19 перевіз з Китаю до Варшави рекордний обсяг вантажу, що складався з медичних засобів. У літак завантажили близько 100 тонн медикаментів, тестів для проведення лабораторних аналізів, а також медичних масок. Загальний обсяг вантажу становив 1 тис. кубометрів.

Коментарі

Всі новини