Facebook Pixel

Рекордний обсяг вантажу. «Мрія» доставила з Китаю в Польщу 100 тонн медикаментів

Літак Ан-225 «Мрія» перевіз з Китаю до Варшави рекордний обсяг вантажу медичних засобів у рамках боротьби з пандемією COVID-19. У літак завантажили близько 100 тонн медикаментів, тестів для проведення лабораторних аналізів, а також медичних масок. Загальний обсяг вантажу становив 1 тис. кубометрів.

Як повідомили у пресслужбі держпідприємства «Антонов», за всю історію авіації такий обсяг ще ніколи не перевозили всередині вантажного відсіку літака.

Цей рейс виконали на замовлення британської компанії Chapman Freeborn Airchartering. Для «Мрії» політ був першим після технічного обслуговування та модернізації. Літак отримав нову систему дистанційного керування силовою установкою, рідинно-кристалічні прилади контролю роботи двигунів та інше. Все це було зроблено в Україні.

«Мрія» приєдналася до роботи флоту літаків Ан-124-100 «Авіаліній Антонова», які теж перевозять гуманітарні та медичні вантажі для боротьби з пандемією. З кінця березня вони перевезли понад 1,4 тис. тонн вантажів з Китаю до Європи, Америки та Близького Сходу.

Контекст. Українські авіакомпанії за підсумками 2019 року перевезли 88,2 тис. тонн вантажів і 4,4 тис. тонн пошти. У 2018 році цей показник був на 6,6% більшим.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉