Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

«Укроборонпром» позбудеться 23 своїх підприємств

Український держконцерн «Укроборонпром» передасть 23 підприємства: 21 – на приватизацію до Фонду державного майна, а ще два — Державному космічному агентству. Приватизувати «Антонов» поки що не планують.

Таке рішення ухвалили два тижні тому, заявив глава «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус.

Quote«Ці підприємства недієві, на них зараз немає ніякого виробництва, і вони не будуть робити нічого, що стосується військового призначення. Тобто передаємо практично пустушки», — заявив він на брифінгу, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Абромавічус також запевнив, що зараз планів з приватизації «Антонова» немає. Він також додав, що підприємство вже 3-4 роки нічого не виробляє через те, що в літаках близько 60% комплектуючих були російськими і зараз триває процес імпортозаміщення.

Нагадаємо, в січні 2020-го дев'ять підприємств «Укроборонпрому» увійшли до списку об'єктів малої приватизації, який Фонд держмайна опублікував у газеті «Відомості приватизації».

А на початку березня стало відомо, що підприємства, які входять до складу держконцерну «Укроборонпром», за минулий рік наростили експорт за кордон озброєння та послуг на 19% — до $908 млн. На 2021 рік керівництво концерну запланувало рекордне держзамовлення на суму 30 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉