Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росіяни звезли в Мелітополь понад 500 вчителів із рф, українські співпрацювати з ворогом відмовилися

До 1 вересня окупанти привезли в Мелітополь 500 своїх вчителів. Фото: Запорізький освітній портал

До 1 вересня окупанти привезли в Мелітополь 500 своїх вчителів. Фото: Запорізький освітній портал

Російські загарбники завезли в окупований Мелітополь понад пів тисячі вчителів із рф. Їх туди заманили обіцянками високих заробітних плат і безплатного житла. Про це розповів мер міста Іван Федоров в етері телемарафону.

За його словами, відтепер кожний навчальний день у школах окупованого росіянами Мелітополя розпочинатиметься з російського гімну та підняття прапора країни-агресора.

Федоров пояснив, що вчителів до міста довелося завозити, оскільки місцеві педагоги відмовилися співпрацювати з окупаційної владою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Лише 10% співробітників відділу освіти погодилися стати колаборантами, але здебільшого це технічні спеціалісти. Жоден директор — організатор освітнього процесу — не погодився співпрацювати з окупантом», — наголосив він.

Міський голова також повідомив, що в мелітопольських школах за українською програмою далі навчатимуться 14 тис. школярів. До українського першого класу зареєстрували 900 дітей.

Контекст. До початку нового навчального року російські окупанти посилили заходи задля залучення українських дітей до своїх шкіл. У містах і селах захопленої росіянами Луганської області батьків мотивували віддавати дітей до підконтрольних росіянам шкіл грошима, водночас у Маріуполі у разі відмови погрожували відбирати дітей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини