Для боротьби з пандемією COVID-19 ВООЗ знадобиться $1,7 млрд

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оновила свій стратегічний план з підготовки та реагування на пандемію COVID-19. Аби його реалізувати, організації потрібно $1,7 млрд. План оприлюднять найближчим часом.

Як повідомив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус на своїй сторінці в Twitter, про це оголосили державам, які входять до організації, на щоденному брифінгу.

Quote«У ці $1,7 млрд уже входять ті гроші, які ВООЗ отримала на сьогодні. У зв'язку з цим дефіцит фінансування за підсумками 2020 року — $1,3 млрд», — зазначив Гебреєсус.

Контекст. Влада Китаю 31 грудня оголосила про спалах COVID-19 у місті Ухань. Згодом ВООЗ визнала спалах коронавірусу надзвичайною міжнародною ситуацією.

Telegram Logo

15 квітня президент США Дональд Трамп вирішив тимчасово припинити фінансування ВООЗ. Він вважає, що організація захищала інтереси Китаю і несвоєчасно відреагувала на потенційну загрозу COVID-19.

Пізніше ВООЗ випустила оновлені стратегічні рекомендації щодо зняття обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням COVID-19.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини