Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У «Дії» незабаром з’являться нові послуги: які та коли

«Дія»: у листопаді з'являться нові послуги. Фото: thedigital.gov.ua

«Дія»: у листопаді з'являться нові послуги. Фото: thedigital.gov.ua

На державному порталі «Дія» в листопаді стануть доступними три нові соціальні послуги: отримання субсидій, призначення пенсій і послуги для внутрішньо переміщених осіб.

Про це заявив віцепрем'єр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час спільного брифінгу Мінцифри та Міністерства соціальної політики.

Quote«Наприкінці листопада ми запускаємо можливість отримати пенсію, тобто зареєструватися для того, щоб отримати пенсію... Також ми запускаємо послугу, пов’язану з отриманням субсидій, – у нас торік цю послугу отримували понад 5 мільйонів людей, і для цього треба було ходити до ЦНАПу, у черги, доводити, що ви маєте право на субсидію. Відтепер це буде максимально автоматизовано», — сказав Федоров.

Він додав, що також буде запущено послугу для внутрішньо переміщених осіб, яким кожні пів року потрібно ходити до державних органів і фізично підтверджувати певну інформацію для того, щоб і далі отримувати виплати. За словами міністра, тепер це можна буде зробити онлайн у кілька кліків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Послуги буде запущено в рамках Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). У міністерстві стверджують, що впровадження єдиної системи дасть змогу заощадити в бюджеті до 11 млрд грн щороку. Пілотна версія ЄІССС уже працює в чотирьох територіальних управліннях соціального захисту населення та п’яти територіальних громадах Київської та Житомирської областей. Запуск системи на всій території України відбудеться наступного року.

Коментарі

Всі новини