Facebook Pixel

Мінцифри запустило міжнародні COVID-сертифікати на порталі «Дія»

На порталі «Дія» з'явилася можливість згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про вакцинацію зі строком дії 365 днів.

«Уже майже мільйон українців згенерували свої міжнародні COVID-сертифікати в застосунку «Дія». Тепер згенерувати сертифікат можна і на порталі «Дія». Отже, українці, які не мають ID-карти, або закордонного біометричного паспорта, або електронного підпису «Дія.Підпис», зможуть отримати сертифікат і подорожувати з ним. Адже українські COVID-сертифікати в «Дії» офіційно визнані в ЄС», — цитує портал віце-прем'єра — міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.

Відзначається, що для користувачів iOS став доступний «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат. Пізніше відомство планує їх запустити і для користувачів Android, нині для цього очікується підтвердження Google Play.

Telegram Logo

«Жовтий» сертифікат можна отримати наступного дня після першої дози вакцинації. Він діятиме 120 днів.

COVID-сертифікати матимуть кольорові позначки тільки в цифровому форматі. Друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно.

«Україна перейшла в «жовту» зону епідемічної небезпеки 23 вересня, але завдяки впровадженню «жовтих» внутрішніх COVID-сертифікатів бізнес і навчальні заклади зможуть продовжити роботу», — прокоментував Федоров.

Коментарі

Всі новини