Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінцифри тестує сповіщення українців про судові засідання через «Дію»

«Дія» тестує роботу сповіщень про судові засідання. Фото: Мінцифри (на фото міністр цифрової трансформації Михайло Федоров)

«Дія» тестує роботу сповіщень про судові засідання. Фото: Мінцифри (на фото міністр цифрової трансформації Михайло Федоров)

Мінцифри дало старт бета-тестуванню сповіщень про судові засідання в «Дії», у яких користувач є однією зі сторін справи. Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, це вбереже українців від ситуації, коли паперове судове повідомлення, відправлене поштою, може загубитися або дійти до адресата запізно.

Quote«Тепер ви завжди будете завчасно попереджені про судові засідання, де ви є учасником: щодо стягнення заборгованості банком чи комунальним підприємством без вашого відома або звернення родичів до суду про поділ спадкового майна, у якому ви також є спадкоємцем тощо», — йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Для початку роботи функції оновлювати застосунок не потрібно. Єдине, що має зробити користувач, – увімкнути в налаштуваннях опцію «Дозволити сповіщення». Офіційний запуск послуги заплановано на найближчі тижні, а поки що скористатися нею мають змогу винятково тестувальники.

Контекст. 29 листопада Міністерство цифрової трансформації запустило сім нових соціальних послуг у «Дії».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини