Facebook Pixel

Почав працювати сервіс єПідтримка у додатку Дія для виплати «тисячі Зеленського»

Розробники електронного застосування державних послуг Дія запустили сервіс єПідтримка для соціальної підтримки громадян від держави, зокрема для виплат «тисячі Зеленської».

«Сьогодні офіційно запустили проект єПідтримка у додатку Дія. Вперше у світі технічно реалізується подібна інноваційна послуга!» — пише Михайло Федоров міністр цифрової трансформації України.

Пілот був запущений тиждень тому і на нього вже зареєструвалося понад 4,5 млн осіб, з яких 2,7 млн подали свої заявки на виплату «тисячі Зеленського». Усього під запит громадян банками відкрито 4,1 млн спеціальних карток.

Як подати заявку, щоб отримати «тисячу Зеленського»

Будь-який громадянин України віком від 18 років може претендувати на гроші. Для цього потрібно бути повністю вакцинованим та мати «зелений» COVID-сертифікат у додатку Дія.

Важливо: щоб отримати виплату 2021 року, необхідно подати заявку з 19 по 29 грудня. Оновлюйте Дію та підтримуйте бізнес. Інструкція, як це зробити.

На що можна витратити «тисячу Зеленського»

Гроші можна витратити на книги, спортзал, квитки в кіно, театр, музеї, концерти чи поїздки всередині України. Докладніше, як працює єПідтримка, можна дізнатися на лендингу.

Важливо: ви отримуєте гроші на чотири місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите, рахунок закриють.

Оплату можна здійснювати як онлайн, так і офлайн, але лише на вказані категорії українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть її при оплаті карткою за допомогою МСС-кодів. Це код, який присвоюється торговій точці та характеризує напрямок бізнесу. У разі оплати карткою є Підтримка він повинен співпадати з одним із кодів, зазначених у постанові.

Витратити гроші на категорії товарів та послуг, яких немає у переліку, перевести їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо.

«Програма реалізується лише у додатку Дія. Тому не ведіть на шахраїв. Кіберполіція уважно відстежуватиме всі підозрілі ситуації та виплати», — підсумував Федоров.

Подякувати 🎉