Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Почав працювати сервіс єПідтримка у додатку Дія для виплати «тисячі Зеленського»

Начал работать сервис єПідтримка в приложении Дія. Скриншот: youtube/Дія

Начал работать сервис єПідтримка в приложении Дія. Скриншот: youtube/Дія

Розробники електронного застосування державних послуг Дія запустили сервіс єПідтримка для соціальної підтримки громадян від держави, зокрема для виплат «тисячі Зеленської».

«Сьогодні офіційно запустили проект єПідтримка у додатку Дія. Вперше у світі технічно реалізується подібна інноваційна послуга!» — пише Михайло Федоров міністр цифрової трансформації України.

Пілот був запущений тиждень тому і на нього вже зареєструвалося понад 4,5 млн осіб, з яких 2,7 млн подали свої заявки на виплату «тисячі Зеленського». Усього під запит громадян банками відкрито 4,1 млн спеціальних карток.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як подати заявку, щоб отримати «тисячу Зеленського»

Будь-який громадянин України віком від 18 років може претендувати на гроші. Для цього потрібно бути повністю вакцинованим та мати «зелений» COVID-сертифікат у додатку Дія.

Важливо: щоб отримати виплату 2021 року, необхідно подати заявку з 19 по 29 грудня. Оновлюйте Дію та підтримуйте бізнес. Інструкція, як це зробити.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На що можна витратити «тисячу Зеленського»

Гроші можна витратити на книги, спортзал, квитки в кіно, театр, музеї, концерти чи поїздки всередині України. Докладніше, як працює єПідтримка, можна дізнатися на лендингу.

Важливо: ви отримуєте гроші на чотири місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите, рахунок закриють.

Оплату можна здійснювати як онлайн, так і офлайн, але лише на вказані категорії українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть її при оплаті карткою за допомогою МСС-кодів. Це код, який присвоюється торговій точці та характеризує напрямок бізнесу. У разі оплати карткою є Підтримка він повинен співпадати з одним із кодів, зазначених у постанові.

Витратити гроші на категорії товарів та послуг, яких немає у переліку, перевести їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо.

«Програма реалізується лише у додатку Дія. Тому не ведіть на шахраїв. Кіберполіція уважно відстежуватиме всі підозрілі ситуації та виплати», — підсумував Федоров.

Коментарі

Всі новини