Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У КМДА уточнили, хто з дітей зможе відвідувати дитячі садочки в Києві

Дитсадки Києва: хто з дітей зможе відвідувати ДНЗ у столиці. Фото: КМДА

Дитсадки Києва: хто з дітей зможе відвідувати ДНЗ у столиці. Фото: КМДА

Цьогоріч до дошкільних навчальних закладів у Києві прийматимуть винятково тих дітей, чиї батьки працюють або несуть службу в Збройних силах України та правоохоронних органах. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, пише Lb.ua.

Головна умова – офіційно працевлаштованими мають бути обоє батьків. Вони мають підтвердити цей факт відповідними документами з місця роботи. У разі якщо матір або батько працюють як ФОП або онлайн, це теж треба документально підтвердити.

Quote«Це зроблено задля безпеки дітей і неперевантаження садочків. Якщо є можливість виховувати дитину вдома, то ми вважаємо, що це безпечніше з погляду взаємин дитина — батьки. Якщо можливості бути з дитиною немає, тоді працюють садочки, де є укриття», — пояснив він.

Чиновник додав, що навіть за наявності вільних місць дітей батьків, що не працюють, до садочків не прийматимуть. Якщо обоє батьків працюють і мають відповідні документальні підтвердження, але місць у ДНЗ немає, дитині мають запропонувати місце в іншому закладі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Станом на 1 вересня в Києві функціонують 40 дошкільних навчальних закладів. Найближчим часом мають відкритися ще декілька.

Загалом у столиці нараховується понад 300 дошкільних закладів з укриттями. Відкриватимуться вони згідно з кількістю звернень від батьків. У КМДА пояснили, що нині ці садочки не функціонують, оскільки батьки не зверталися до влади з такою потребою.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. За оцінкою МОН, цього року 57% шкіл функціонуватимуть офлайн або в змішаному форматі.

Коментарі

Всі новини