Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Deutsche Bank скорочує бонуси співробітникам на 30%

Фото: 3news.co.nz

Фото: 3news.co.nz

Deutsche Bank AG скорочує преміальний пул в своєму інвестиційному банку приблизно на 30%, що скоротить загальний фонд заробітних плат.

Це середній показник по відділу «Торгівля житлом з фіксованим доходом», в цілому змінна оплата в банку впаде приблизно на 20%, передає Bloomberg.

Головний виконавчий директор Крістіан Шівінг (Christian Sewing) опиняється на роздоріжжі між своєю обіцянкою скоротити витрати до рівня нижче 21,5 млрд євро ($24 млрд), в той же час йому необхідно утримати талановитих співробітників в інвестиційному банку, що нині зазнає труднощів, і заспокоїти регуляторів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Банк в минулому році визначив бонуси в розмірі 1,95 млрд євро. Значить скорочення заощадять близько 400 млн євро. Однак банк виділяє кошти на премії щокварталу і, як правило, резервує великі суми в четвертому кварталі, особливо якщо виплати мають бути великі.

Контекст. Deutsche Bank зараз переживає масштабну реструктуризацію, яка радикально скоротить і змінить стратегію фінустанови. В рамках реструктуризації банк скорочує 18 тис. робочих місць, призупиняє виплату дивідендів, знижує ризик в інвестиційному напрямку і припиняє торгівлю акціями. Тому скорочення преміального пулу також відображає зниження чисельності персоналу в рамках планів реструктуризації.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини