Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» розрахував максимальну вартість бензину та дизпалива на травень

Держрегулювання від Мінекономіки: ціни на бензин і дизпаливо в травні 2021. Фото: unsplash / @ sippakorn

Держрегулювання від Мінекономіки: ціни на бензин і дизпаливо в травні 2021. Фото: unsplash / @ sippakorn

Міністерство економіки опублікувало нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива. Автозаправні станції зможуть встановлювати свою націнку.

Як йдеться на сайті відомства, на підставі розрахунків «Нафтогазу», ціни на бензин знизили з 25,22 грн до 24,84 грн за літр, а для дизельного палива вони залишилися на рівні 20,89 грн за літр.

З огляду на максимальні націнки, вартість бензину на АЗС не повинна перевищувати 29,84 грн за літр, дизельного палива — 27,89 грн за літр.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення встановити на період карантину максимальні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизеля та бензину на рівні 7 грн і 5 грн за літр відповідно. У зв'язку з цим компанія ОККО призупинила реалізацію PULLS 95 і PULLS Diesel, WOG — 95 Mustang та ДП + Mustang, KLO — VENTUS 95 і VENTUS Diesel, а SOCAR — NANO 95 і Diesel Nano Extro, пояснивши це нерентабельністю цін. Пізніше в Мінекономіки пояснили, що державне регулювання цін на бензин і дизельне паливо не поширюється на «брендове преміальне паливо».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини